Apie mus

Nuo mažų pardavėjų internete ar turgeliuose iki didelių įmonių, visiems reikia tam tikrų pakavimo, siuntimo ir sandėliavimo medžiagų, biuro reikmenų.

Mes, įmonė UAB ENERDA, puikiai žinome, kad yra gausus gamintojų bei tiekėjų pasirinkimas, kurie pardavinėja tas pačias prekes, todėl mūsų tikslas yra:

01

apjungti visą pakavimo, tiekimo ir biuro medžiagų prekybą;

02

įgalinti vartotoją taupyti laiką ir pinigus viską įsigyjant vienoje vietoje;

03

prekes parduoti lanksčiomis kainomis be jokių sutarčių, skambučių ar išpūstų kainų kurioms vėliau taikomos didžiulės nuolaidos;

04

nepaisant savo politikos mažiems ir vidutiniams klientams paskaičiuoti prekių kainas iš anksto, esant didelio pirkimo poreikiui, kainos perskaičiavimą ar mokėjimo atidėjimą visada suteikiame.

Visas mūsų kataloge matomas prekes turime sandėlyje. Kiekvieną dieną pradedame nuo galimybių ieškojimo kaip dar labiau supaprastinti medžiagų įsigijimą, pasiūlyti geresnes prekių kainas bei greitesnį jų pristatymą.

Koncentruodamiesi į pagrindines pakavimo medžiagas, jų standartinius dydžius ir pozicijas, galime jas užsakinėti dideliais kiekiais tiesiai iš gamintojų, o savo klientams siūlyti pačias prieinamiausias įsigijimo sąlygas mažais, vidutiniais ir dideliais kiekiais.

Kategorijos
What are you looking for in Partdo?